سیلاب در خیابان های شیراز و غافلگیری مردم + فیلم

باران رگباری بهاری امروز شیراز که با وضعیت نارنجی هواشناسی اعلام شده بود موجب راه افتادن سیلاب در خیابان ها به ویژه در مرکز شهر شیراز شد و مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورد و ترافیک سطح شهر را گرفت.

سیلاب در خیابان های شیراز و غافلگیری مردم + فیلم

آفتاب نیوز :

به نظر می رسد زیرساخت ها برای چنین مواقعی که قابل پیش بینی است، مناسب این کلان شهر نیست و راه افتادن سیلاب در خیابان ها به ویژه در مناطق مرکزی مشکلاتی را بر ای شهر وندان به وجود آورد.

 پیشتر هواشناسی فارس، چهارم اردیبهشت ماه با اعلام وضعیت نارنجی فعالیت سامانه تشدید بارش های رگباری و بهاریٰ، گاهی وزش باد شدید، رعد و برق و در برخی نقاط بارش تگرگ از بعد از ظهر سه شنبه چهارم اردیبهشت تا چهارشنبه پنجم همین ماه در شیراز و همه مناطق استان هشدار داده بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سیلاب در خیابان های شیراز و غافلگیری مردم + فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سیلاب در خیابان های شیراز و غافلگیری مردم + فیلم"، کلیک کنید.