ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی در سواحل

ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی در سواحل

تفریحبار/مازندران فرماندار محمودآباد بر اجرای برنامه های فرهنگی در سواحل تاکید کرد و گفت: باید ستاد ساماندهی سواحل با بهره گیری از ظرفیت های مردمی، کمیته فرهنگی را فعال کند.

روح الله علیزاده 20 خردادماه در جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان محمودآباد، این شهرستان را مقصد اول گردشگری از مسیر پایتخت دانست و اظهار کرد: باید دو موضوع مهم فرهنگی و تفریحی در سواحل بر مبنای طرح و برنامه ریزی درست مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه بخشداران، شهرداران و دهیاران مناطق ساحلی باید در ساماندهی و مدیریت مطلوب سواحل جهت بهره مندی گردشگران از امکانات پای کار باشند، افزود: همه قایق داران و صاحبان جت اسکی باید در شرایط لزوم در کنار ناجیان غریق باشند و تلاش کنند کسی غرق نشود.

فرماندار محمودآباد تصریح کرد: با 32 کیلومتر نوار ساحلی، زیاد بودن راه های دسترسی به دریا و همچنین افزایش نقاط خطرآفرین ساحلی در شهرستان، باید به موضوعات امنیتی، فرهنگی و تفریحی در سواحل توجه اساسی شود.

این مسیول با تاکید بر اینکه توجه به ارزش های اسلامی به ویژه رعایت شیونات اسلامی و دینی بر همه واجب است، نباید در سطح سواحل با برخی اقدامات ناهنجار ارزش ها زیر سوال برود، بیان کرد: باید ستاد سواحل با بهره گیری از ظرفیت های مردمی کمیته فرهنگی فعال کند.

علیزاده افزود: برگزاری جشنواره های مختلف، مسابقات ورزشی و برنامه های شاد و مفرح از سری اقدامات فرهنگی است که باید با بهره گیری از توان مردمی در سواحل اجرا شود.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی در سواحل" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی در سواحل"، کلیک کنید.