علت صدای مهیب در آستارا چه بود؟

علت صدای مهیب در آستارا چه بود؟

آفتاب نیوز :

محمدرضا شهاب زاده پنجشنبه شب در گفتگو با ایرنا اظهار کرد: کامیون حمل بار که از ارومیه وارد شهرستان شده بود، برای گرم کردن غذای خود در کنار کامیون اقدام به روشن کردن گاز پیک نیک می کند.

وی افزود: در حین گرم کردن غذا، باد شدیدی در منطقه شروع به وزیدن می کند که باعث آتش گرفتن اطراف مکان گرم کردن غذا می شود و به جهت نزدیکی به کامیون، خودرو دچار آتش سوزی شد و آتش بسرعت به همه جای کامیون رسید.

فرماندار شهرستان آستارا ادامه داد: به جهت شدت باد و آتش، باک کامیون از شدت حرارت دچار انفجار شدیدی می شود که و با رسیدن آتش نشانان کامیون خاموش می شود، ولی متاسفانه خودرو کاملا در آتش سوخت.

رییس شورای تامین شهرستان آستارا تاکید کرد: مردم به هیچ یک از شایعات در خصوص علت این صدا توجهی نکنند، چون صدای انفجار در شهرستان بندر مرزی آستارا مربوط به انفجار باک سوخت کامیون بوده است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با جمعیت حدود 95 هزار نفر در غربی ترین نقطه استان گیلان، در فاصله نزدیک به 173 کیلومتری رشت و همجوار با استان اردبیل و کشور جمهوری آذربایجان قرار دارد؛ این شهرستان دارای سه مرز دریایی، ریلی و بزرگراهی و فضای مناسبی برای تجارت در منطقه است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علت صدای مهیب در آستارا چه بود؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علت صدای مهیب در آستارا چه بود؟"، کلیک کنید.