علی قایم مقامی دبیر بیستمین جشن مدیران تولید سینما شد

علی قایم مقامی دبیر بیستمین جشن مدیران تولید سینما شد

در این رویداد سینمایی، علاوه بر ارج نهادن به پیش کسوتان این حرفه، از مدیران تولید فعال قدردانی می شود و فیلم های سینمایی نیز از این منظر مورد بررسی قرار خواهد گرفت. جشن مدیران تولید از مهم ترین رویدادهای صنفی است که در دوره های گذشته با حضور پرشمار سینماگران و هنرمندان برگزار شده است.

در سوابق حرفه ای قایم مقامی، تهیه کنندگی فیلم هایی همچون بهشت تبهکاران، پرونده باز است، سیاه باز، گل به خودی، تیغ و ترمه، جشن دلتنگی، کفشهایم کو و مدیرتواید فیلم های رستاخیز، چ، کلاه قرمزی و بچه ننه، به رنگ ارغوان، نسل سوخته، شب یلدا، متولد ماه تفریحبار، دارا و ندار و … به چشم می خورد.

5757

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی قایم مقامی دبیر بیستمین جشن مدیران تولید سینما شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی قایم مقامی دبیر بیستمین جشن مدیران تولید سینما شد"، کلیک کنید.