عنایتی: شرکت حجاج هموطن در انتخابات، خاطره شیرینی حج آنان را مضاعف کرد

عنایتی: شرکت حجاج هموطن در انتخابات، خاطره شیرینی حج آنان را مضاعف کرد

علیرضا عنایتی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی از روند رای گیری در شعب اخذ رای در عربستان اظهار رضایت کرد.

به گزارش تفریحبار، سفیر ایران در ریاض در اظهاراتی گفت : عربستان سعودی پیشتر با اخذ ارای ایرانیان مقیم در ریاض و جده موافقت کرد و بر همان اساس تدابیر لازمه جهت اخذ آرای ایرانیان مقیم صورت گرفت.

عنایتی گفت: با توجه به حضور حجاج ایرانی در مکه مکرمه و مدینه منوره، و در پرتو گستره روابط برادرانه ۲ کشور، از مقامات این کشور برای شرکت هموطنان ایرانی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درخواست مجوز شد.

عنایتی با اشاره به اینکه موافقت عربستان با خواست جمهوری اسلامی ایران نشانه روشنی از عمق مناسبات دو کشور و حسن اعتماد به یکدیگر است، گفت: شرکت حجاج هموطن در انتخاب رئیس‌جمهور، خاطره شیرینی حج را نزد آنان مضاعف کرد.

 به گزارش سفارت ایران در ریاض ، علی رضا عنایتی  از روند خدمترسانی مسئولان کوشا و صادق ایران و عربستان در خدمت به حجاج تشکر و تقدیر کرد  و حج سال جاری را مقوم روابط برادرانه ۲ کشور دانست.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عنایتی: شرکت حجاج هموطن در انتخابات، خاطره شیرینی حج آنان را مضاعف کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عنایتی: شرکت حجاج هموطن در انتخابات، خاطره شیرینی حج آنان را مضاعف کرد"، کلیک کنید.