عکس/ تحقیر در آستانه تنبیه

عکس/ تحقیر در آستانه تنبیه

عبدالرحیم انصاری تحلیلگر سیاسی در توییتی توقیف یک کشتی باری مرتبط با رژیم صهیونیستی توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تحقیر دیگری در آستانه یک تنبیه تاریخی دانست.

به گزارش تفریحبار، وی در این توییت با انتشار عکس کشتی توقیف شده اسراییلی نوشت: 

ایران یک کشتی متعلق به صهیونیست ها را توقیف کرد. توقیف این کشتی در حوالی تنگه هرمز و هدایت آن به آب های سرزمینی جمهوری اسلامی خود تحقیر دیگری در آستانه یک تنبیه تاریخی است. توقیف این کشتی برای آمریکا و اسراییل این پیام را خواهد داشت که واکنش جمهوری اسلامی به ماجراجویی اسراییل در دمشق، یک پاسخ ترکیبی، پیچیده، فلج کننده و پشیمان کننده میتواند باشد که صرفا به حملات موشکی و پهپادی ختم نمیشود. نتانیاهو سوتی بزرگی داد و با ایرانی در افتاد که به راحتی قادر است شریان های حیاتی رژیم را بخشکاند. او بهانه لازم برای ورود مستقیم ایران به مبارزه با اسراییل را در اختیار سران جمهوری اسلامی قرار داده است و ایران به سادگی از کنار آن عبور نخواهد کرد.

عکس/ تحقیر در آستانه تنبیه

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس/ تحقیر در آستانه تنبیه" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس/ تحقیر در آستانه تنبیه"، کلیک کنید.