عکس | پیشنهاد جذاب برای بیرانوند؛ گلر پرسپولس جدا می شود؟

به گزارش خبرگزاری تفریحبار؛ علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس با پیشنهادی تیم آدانا دمیر اسپور ترکیه مواجه شده است.

به گزارش تفریحبار، این تیم ترکیه ای به تازگی درخواست رسمی خود را به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده و با رقمی وسوسه کننده و خوب در نظر دارد بیرانوند را به خدمت بگیرد.

قرار است باشگاه پرسپولیس فردا (شنبه) در این باره تصمیم گیری کند و با توجه به مبلغ پیشنهادی تیم ترکیه ای در صورتی که پرسپولیس رضایت نامه بیرانوند را صادر کند این دروازه بان، فوتبالش را در ترکیه ادامه خواهد داد.

آدانا دمیر اسپور در حال حاضر با 31 امتیاز در رده نهم سوپر لیگ ترکیه که با 20 تیم برگزار می شود، قرار دارد.

عکس | پیشنهاد جذاب برای بیرانوند؛ گلر پرسپولس جدا می شود؟

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | پیشنهاد جذاب برای بیرانوند؛ گلر پرسپولس جدا می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | پیشنهاد جذاب برای بیرانوند؛ گلر پرسپولس جدا می شود؟"، کلیک کنید.