فراجا در جنگ ترکیبی با کسانی که سرمایه اصلی مردم و نظام را خدشه دار می کند ایستاده است

فراجا در جنگ ترکیبی با کسانی که سرمایه اصلی مردم و نظام را خدشه دار می کند ایستاده است

تفریحبار/لرستان رییس پلیس پیشگیری فراجا با اشاره به اینکه فراجا امروز در یک جنگ ترکیبی با هنجارشکنان و کسانی که سرمایه اصلی این مردم و نظام را خدشه دار می کنند ایستاده است، گفت: نقش کارکنان فراجا در تامین امنیت کشور یک نقش اساسی است.

سردار علی مویدی در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید مدافع امنیت که با حضور سردار یحیی الهی فرمانده انتظامی استان لرستان، سردار سفید پوست جانشین انتظامی استان خوزستان و مسیولان اداری و نظامی و انتظامی در شهرستان سلسله برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و شهدای خطه سرافراز لرستان و شهدای پرافتخار شهرستان سلسله و گرامیداشت یاد و خاطره این شهید تازه ملحق شده به کاروان شهدا اظهار کرد: قطعا حضور پرشکوه و با معنی و مفهوم مردم سلسله و کسانی که از دیگر اقصی نقاط استان و کشور برای تشییع و بدرقه فرزند خودشان در این تجمع بزرگ حضور پیدا کرده اند برای دشمنان قابل معنی و مفهوم است.

وی افزود: درود می فرستم به لرستان قهرمان، به لرستانی که شهدای آن همیشه در مواقع حساس و ضروری، مواقعی که دشمن سینه سپر می کند، فرزندان لرستان تمام قد و با اقتدار در مقابل آنان می ایستند.

رییس پلیس پیشگیری فراجا گفت: امروز در دنیا می گویند کشورهای که در حال توسعه و توسعه یافته هستند به مولفه های مختلفی اشار می کنند، اساسی ترین مولفه برای یک جامعه، یک شهر و یک کشور، یک استان و یک منطقه و جامعه، مولفه ای است به نام امنیت و دشمن هم خوب فهمیده است که اگر این بستر و این مولفه اساسی که سرمایه اصلی نظام و جمهوری اسلامی و مردم است، آن را مخدوش کنند در حقیقت  سایر حوزه ها را می تواند تحت شعاع قرار دهد.

این مقام ارشد انتظامی فراجا اظهار کرد: امروز بحمدالله امنیت در کشور ما پایدار و استوار و مردمی است و حمایت های شهروندان و جامعه اسلامی، نیروهای مسلح و فراجا قطعا نقش اساسی در این امنیت را دارند، اظهار کرد: فراجا امروز در یک جنگ ترکیبی با هنجارشکنان و کسانی که سرمایه اصلی این مردم و نظام را خدشه دار می کنند ایستاده است و ان شاءالله به لطف خداوند و حمایت های شما و ایثارگران و رزمندگان از این مرحله نیز عبور خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه که بنده به عنوان یک فرزند کوچک لرستانی و خادم شما مردم سلسله و به عنوان سربازی در نیروهای مسلح، می توانم ادعا کنم نقش فراجا و فرزندان لرستان در تامین امنیت کشور یک نقش اساسی است و حقیقتا در ادوار گذشته به اثبات رسیده است که هر وقت دشمن قصد تعرض به این سرمایه ملی را داشته است، جوانان لرستان و فرزندان شما در مقابل آنان ایستادند و هر کجا نقشه ای طراحی شده فرزندان لرستان جز خط شکنان بوده اند.

این مقام انتظامی فراجا افزود: امروز در یک جنگ تمام عیار ترکیبی هستیم به طوری که فرزندان ما را در سفارتخانه ها مورد هجمه و حمله قرار می دهند و فرزندان شما را در شرق و جنوب شرق کشور بعضا مورد هدف قرار می دهند، این یک توطیه پیچیده است که ان شاء الله با هدایت های مرجع و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) خنثی خواهد شد .

رییس پلیس پیشگیری فراجا اظهار کرد: بله، برای ما سخت است امثال مجتبی ها را از دست بدهیم، اما تا این شهداء را تقدیم نکنیم از گردنه و این پیچ عبور نخواهیم کرد، دشمن به جد و با تمام توان در این عرصه حضور پیدا کرده و ان شاء الله با هدایت های مرجعیت و فرماندهان عالی رتبه نظام این جنگ هم به پایان خواهد رسید.

سردار مویدی با اشاره به اینکه در دوران جنگ تحمیلی شاید خیلی ها فکر نمی کردند این جنگ به راحتی و در واقع بعد از هشت سال با سرافرزی و سربلندی به پایان برسد، گفت:  اما جوانان و مردم انقلابی  بدانید به فضل خدا از این مرحله هم عبور خواهیم کرد و قطعا دشمن با تمام توان از طرق مختلف اعم از  رسانه، معیشت و فساد تلاش می کند که ما را مایوس کند، اما این مردم انقلاب و نظام خود را دوست دارند و به آن  ارادت می ورزند و فرزندان خود را  برای دفاع از این نظام و انقلاب آماده کرده اند.

وی بیان کرد: امروز بنده افتخار پیدا کرده ام به نمایندگی از سردار “رادان” فرمانده کل فراجا و اینکه فرزند شما هستم و وابسته به این آب و خاک و افتخار می کنم وابسته به خانواده امثال شهید والامقام”مجتبی نعمت پور” هستم، در محضر شما حضور پیدا کنم و به این خانواده عزیز، مردم شریف سلسله و مردم استان لرستان از طرف  فرمانده فراجا عرض تسلیت داشته باشم.

رییس پیشگیری  فراجا اظهار کرد: عزیزان همه ما متعهد و مکلف هستیم، همه ما وظیفه داریم در راستای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که جزء اسلام و جز کلام حضرت امام (ره) و ایمه معصومین(ع) چیز دیگری نیست عمل کنیم و آن گونه که دیدید حضرت آقا با یک کلمه، دنیا را متوجه عظمت و بزرگی نظام جمهوری اسلامی ایران کردند و امروز دشمن می لرزد و نمی داند از کجا می خواهد ضربه بخورد.

سردار مویدی ادامه داد: همین سخنان مقام معظم رهبری دشمن را شوکه و به ستوه آورده است، آنان که نظامی هستند و آنهایی که عملیات روانی را متوجه اند می دانند  این تحمل و تامل و این نگاه با معنی و با مفهوم  نظام مقدس جمهوری اسلامی که در مقابل دشمن ایجاد شده دشمنان را به ستوه آورده و  یکی پس از دیگری با پیام و خواهش کردن دنبال متقاعد کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که عکس العملی نشان ندهد، اما امام ما فرمودند و قطعا این شدنی است و محقق خواهد شد  و ان شاءالله خون شهدای ما پایمال نخواهد شد بلکه به اهداف نظام و محقق شدن آن منتهی خواهد شد.

وی افزود: از اینکه افتخار دادید به خانواده بزرگ فراجا، دراین مراسم با شکوه تشییع سرباز دلسوز و فداکار حضور پیدا کردید از یکایک شما سپاسگزارم و ما فرزندان شما در نیروهای مسلح و در نیروی انتظامی قول می دهیم و متعهد شده ایم که محضر این شهید عزیز، “مجتبی نعمت پور” و خانواده شهدا تا آخرین قطره خون از امنیت و آرامش شما  و از فرهنگ اصیل شما و اقتدار اسلام، ان شاءالله دفاع خواهیم کرد و مطمین باشید این  اتفاقات که همچون کف روی آب هست و این روزها در اقصی نقاط کشور اتفاق می افتد و شکل می گیرد با برنامه ریزی و در سایه وحدت و انسجام ملی مردم و با توجه به منویات مقام معظم رهبری ان شاءالله از این فراز و نشیب ها هم عبور خواهیم کرد.

سردار مویدی در پایان از همه مسیولان، رییس بنیاد شهید و  به ویژه سردار پر افتخار استان لرستان، سردار “الهی” که از رزمندگان، ایثارگران و فرماندهان دلیر این کشور هستند به لحاظ حضور موثر وی و همه همرزمانش و همچنین از سردار “سفید پوست”جانشین انتظامی استان خوزستان و دیگر همراهان  وی که در جمع مردم قدرشناس سلسله و استان لرستان حضور یافتند و از امام جمعه شهرستان، همه اعضای محترم شورای تامین، مسیولان استانی و شهرستان سلسله و به ویژه مردم مومن، ولایی و شهید پرورو استان تقدیر و تشکر کرد.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فراجا در جنگ ترکیبی با کسانی که سرمایه اصلی مردم و نظام را خدشه دار می کند ایستاده است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فراجا در جنگ ترکیبی با کسانی که سرمایه اصلی مردم و نظام را خدشه دار می کند ایستاده است"، کلیک کنید.