فراهانی: از مردم متشکرم که صبوری و حمایت کردند/ همدل و هم‌قسم شدیم

فراهانی: از مردم متشکرم که صبوری و حمایت کردند/ همدل و هم‌قسم شدیم

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان با یکدیگر هم‌دل و هم‌قسم شدند و امیدواریم حالا که نتوانستیم به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها و المپیک صعود کنیم حداقل با انگیزه و انرژی و با ثبت خاطره‌ای خوب لیگ ملت‌ها را به اتمام برسانیم.

به گزارش تفریحبار، تیم ملی والیبال ایران امروز (پنج‌شنبه ۳۱ خرداد) در دومین دیدارش در هفته سوم لیگ ملت‌ها به مصاف هلند رفت و موفق شد حریفش را با نتیجه سه بر دو شکست دهد.

علیرضا فراهانی مصلح‌آبادی، مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران، پس از این دیدار گفت: این پیروزی را به مردم و طرفداران والیبال ایران تبریک می‌گویم. از آنها تشکر می‌کنم که صبور بودند و با نتایج بدی که در دو هفته اخیر داشتیم همچنان از تیم ملی والیبال حمایت کردند اما حالا و در هفته سوم لیگ ملت‌ها توانستیم نتایج بهتری را کسب کنیم.

او درباره شرایط تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان با یکدیگر هم‌دل و هم‌قسم شدند و امیدواریم حالا که نتوانستیم به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها و المپیک صعود کنیم حداقل با انگیزه و انرژی و با ثبت خاطره‌ای خوب این تورنمنت را به اتمام برسانیم.

ملی‌پوش والیبال ایران درباره شرایط دیدار با هلند گفت: دیدار سختی بود. روز گذشته یک رقابت دشوار در پنج ست با آمریکا داشتیم و همین مسئله باعث شد تا زمان ریکاوری برای دیدار برابر هلند کم باشد. کمتر از ۲۴ ساعت دو دیدار سنگین پنج‌سته انجام دادیم و دیدار بعدی‌مان با فرانسه نیز در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت از این رقابت برگزار خواهد شد که این مسئله فشار زیادی به تیم وارد می‌کند.

فراهانی در پایان گفت: امیدواریم که حمایت و تشویق مردم ادامه‌دار باشد و نتایج خوب تیم ملی والیبال ایران نیز ادامه پیدا کند.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فراهانی: از مردم متشکرم که صبوری و حمایت کردند/ همدل و هم‌قسم شدیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فراهانی: از مردم متشکرم که صبوری و حمایت کردند/ همدل و هم‌قسم شدیم"، کلیک کنید.