فورد ماستنگ، نسخه چهار در، مخصوص خانواده! /عکس

امیرمسعود عابدین_ جیم فارلی، مدیرعامل فورد در مصاحبه ای با Autocar، از ایده عرضه خودروهای دیگری به عنوان بخشی از خط تولید ماستنگ استقبال کرد. منظور او یک شاسی بلند یا کراس اوور دیگر نیست، بلکه خودرویی چهار در است!

درحالی که طرفداران این خودرو ایده ماستنگ خانوادگی را مسخره می کنند، حقیقت این است که فورد مدت زیادی است که به انجام آن فکر می کند. در اینجا رندرهای رسمی از فورد را که توسط طراح ارشد آن طراحی شده است، می بینید. این تصاویر در اواسط سپتامبر 2022 و زمانی که S650 به طور رسمی معرفی شد، ظاهر شدند.

فورد ماستنگ، نسخه چهار در، مخصوص خانواده! /عکس

به گزارش تفریحبار، برخی استدلال می کنند که فورد پس از توقف تولید فیستا، فوکوس، تاروس و فیوژن در سال های اخیر می تواند از خودروی دیگری در خط تولید خود در ایالات متحده استفاده کند. ماستنگ تنها خودرویی است که باقی مانده و بقیه خودروها، شاسی بلند و پیکاپ هستند.

فورد ماستنگ، نسخه چهار در، مخصوص خانواده! /عکس

این موضوع که آیا باید سدانی با نام ماستنگ وجود داشته باشد یا خیر، جای بحث دارد. البته این ایده، تازه نیست و در اواسط دهه 1960، نمونه اولیه چهار دری ساخته شد ولی درنهایت موفق به دریافت چراغ سبز تولید نشد.

شایعات مربوط به خودروی ماستنگ چهار حداقل از سال 2018 وجود داشته است. گزارش های اولیه بیان می کردند که فورد حتی به فروشندگان درباره سدانی با پیشرانه 8 سیلندر توربوشارژ صحبت کرده است. بااین حال، این درنهایت فقط شایعه بود.

تنها چیزی که فارلی به طور قطع تایید کرد این است که هرگز یک ماستنگ تمام الکتریکی ساخته نخواهد شد.

54322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فورد ماستنگ، نسخه چهار در، مخصوص خانواده! /عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فورد ماستنگ، نسخه چهار در، مخصوص خانواده! /عکس"، کلیک کنید.