قتل زن 82 ساله و سرقت طلاهای او در این شهر

قتل زن 82 ساله و سرقت طلاهای او در این شهر

به گزارش تفریحبار در تحقیقات مقدماتی معلوم شد که سارق یا سارقان به زور وارد خانه مقتول شده و پس از قتل او طلا و جواهرش را به سرقت برده اند.

همشهری نوشت: شواهد به دست آمده در صحنه جنایت نشان می داد که عامل جنایت با انگیزه سرقت وارد خانه زن سالخورده شده است. کارآگاهان جنایی با استفاده از سرنخ ها در حال تحقیق در این باره به شواهدی دست یافتند که نشان می داد 2سارق خشن در حال ورود به شیراز هستند و به این ترتیب، هر دو نفر به شکلی غافلگیرانه دستگیر شدند.

سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس درباره جزییات این پرونده گفت: ماموران پلیس آگاهی استان فارس موفق شدند در کمتر از 10روز عامل جنایت و همدستش را شناسایی کنند. کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان های خرمبید و آباده با هماهنگی قضایی و اقدامات فنی موفق شدند سارق به عنف و همدستش را در ورودی شیراز دستگیر کنند و آنها پس از انتقال به پلیس آگاهی و در بازجویی اولیه به سرقت به عنف همراه با قتل زن 82ساله در آباده اقرار کردند.

متهم به قتل و همدستش که از سارقان حرفه ای هستند در بازجویی های تخصصی به 6فقره سرقت به عنف در شهرستان های خرمبید و آباده اعتراف کردند. به گفته او، متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند و تلاش برای دستگیری مالخران ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل زن 82 ساله و سرقت طلاهای او در این شهر" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل زن 82 ساله و سرقت طلاهای او در این شهر"، کلیک کنید.