قهرمانی پدیده کشتی فرنگی در آسیا/ اسماعیلی رقیب گرایی برای المپیک شد

قهرمانی پدیده کشتی فرنگی در آسیا/ اسماعیلی رقیب گرایی برای المپیک شد

فرنگی کار وزن 67 کیلوگرم ایران با پیروزی در دیدار فینال، به مدال برنز رقابت های قهرمانی آسیا دست یافت.

به گزارش تفریحبار، در ادامه رقابت های 5 وزن دوم و پایانی کشتی فرنگی قهرمانی آسیا 2024 به میزبانی بیشکک قرقیزستان، سعید اسماعیلی موفق شد با پیروزی 3-1 مقابل کشتی گیری از قرقیزستان، به مدال طلای این رقابت ها دست یابد.

فرنگی کار وزن 67 کیلوگرم ایران، در مبارزه فینال این وزن موفق شد با نتیجه 3 بر یک برابر «بیشکیف» نماینده کشور میزبان به پیروزی رسیده و نخستین مدال طلای تیم ملی کشتی فرنگی ایران در 5 وزن دوم  این رقابت ها را کسب کند.

او پیش از این در دور نخست با نتیجه یازده بر صفر لی لی از چین را مغلوب کرد. او در دور بعد مقابل فیروز میرزارجب اف از تاجیکستان به روی تشک رفت و پس از پایان زمان مبارزه با امتیاز عالی هشت بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. اسماعیلی در نیمه نهایی نیز با امتیاز عالی 10 بر صفر مقابل روشن آتدایف از ترکمنستان به برتری رسید و راهی فینال شد.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قهرمانی پدیده کشتی فرنگی در آسیا/ اسماعیلی رقیب گرایی برای المپیک شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قهرمانی پدیده کشتی فرنگی در آسیا/ اسماعیلی رقیب گرایی برای المپیک شد"، کلیک کنید.