قیمت سردار آزمون در ترانسفر مارکت کاهش یافت

قیمت سردار آزمون در ترانسفر مارکت کاهش یافت

آفتاب نیوز :

سایت ترانسفر مارکت که به ارزش گذاری قیمت بازیکنان فوتبال می پردازد در جدیدترین به روزرسانی اش قیمت سردار آزمون مهاجم ایرانی را 8 میلیون یورو اعلام کرد.

آزمون محصول آکادمی سپاهان، حضور در روبین کازان، روستوف و زنیت را در فوتبال روسیه تجربه کرد و در ادامه راهی بایر لورکوزن شد. در سال 2022 قیمت سردار آزمون به 25 میلیون یورو رسید که بالاترین ارزش این بازیکن در دوران فوتبالش است. 

سردار که فصل قبل در رم ایتالیا بازی کرد در چند مقطع از فصل دچار مصدومیت شد و بعد از پایان قراردادش از این تیم ایتالیایی جدا شد.

در حال حاضر ارزش مهاجم ایرانی 8 میلیون یورو شده است که نسبت به سال گذشته 2 میلیون یورو کاهش را نشان می دهد. 

مهاجم ایرانی تابستان سال گذشته به عضویت رم درآمد و در 28 بازی (22 بازی در سری آ) سه گل به ثمر رساند و نتوانست با این تیم جامی را به دست بیاورد و در پایان قرارداد قرضی اش با رم به لورکوزن بازگشت. 

او در دیدار با هنگ کنگ نیز برای ایران گلزنی کرد تا شمار گلهایش را در تیم ملی ایران به 53 گل برساند.

تیم ملی فوتبال ایران سه شنبه در آخرین دیدار دور دوم انتخابی جام جهانی به مصاف ازبکستان خواهد رفت و در ادامه باید منتظر دور نهایی انتخابی جام جهانی برای قطعی کردن حضورش در جام جهانی 2026 باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت سردار آزمون در ترانسفر مارکت کاهش یافت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت سردار آزمون در ترانسفر مارکت کاهش یافت"، کلیک کنید.