مبلغ قرارداد سرمربی جدید پرسپولیس افشا شد

مبلغ قرارداد سرمربی جدید پرسپولیس افشا شد

به گزارش خبرگزاری تفریحبار؛ بالاخره باشگاه پرسپولیس صبح امروز رسماً از سرمربی اسپانیایی و جدید تیم فوتبال این باشگاه رونمایی کرد.

به نقل از ایران ورزشی گاریدو که متولد ۲۹ مارس ۱۹۶۹ در والنسیا است، در گذشته هدایت تیم‌های معروفی همچون ویارئال و رئال بتیس در لالیگا را بر عهده داشته است.

براساس آخرین اخبار بدست آمده از باشگاه پرسپولیس این مربی با حقوق سالانه 700 هزار دلار به همراه یک دستیار اول و یک مربی بدنساز به عضویت باشگاه پرسپولیس در آمده است.

قرار است خوان گاریدو به همراه خانواده اش در ایران حضور پیدا کند و باشگاه پرسپولیس زمینه حضور این مرد اسپانیایی را در ایران فراهم می کند.

لازم به ذکر است خوان کارلوس گاریدو، سرمربی جدید پرسپولیس شب گذشته در آلمان نظاره گر دیدار تیم ملی اسپانیا برابر آلبانی بود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مبلغ قرارداد سرمربی جدید پرسپولیس افشا شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مبلغ قرارداد سرمربی جدید پرسپولیس افشا شد"، کلیک کنید.