مراسم خاکسپاری پیکر سیدوحید عقیلی برگزار شد

مراسم تشییع سیدوحید عقیلی ساعتی پیش در بهشت زهرا (س) برگزار و پیکر این استاد باسابقه ارتباطات به خاک سپرده شد.

به گزارش تفریحبار، مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر سیدوحید عقیلی، استاد ارتباطات صبح امروز (هفتم خرداد ماه) با حضور خانواده و نزدیکان و جمعی از استادان ارتباطات و شاگردانش در بهشت زهرا (س) برگزار و پیکر وی به خاک سپرده شد.

سعید خال، محمد سلطانی فر، محمدرضا رسولی، نسترن خواجه نوری، بهاره نصیری، محمدمهدی فتوره چی، امیدعلی مسعودی، مهرداد نوابخش و حسین امامی، علیرضا خرازی، احسان پوری، سید محمود کاظمی دینان، امیرعباس تقی پور، طهمورث شیری، داوود صفایی  و … از جمله اساتیدی بودند که در مراسم تشییع و خاکسپاری سیدوحید عقیلی حضور داشتند.

مراسم خاکسپاری پیکر سیدوحید عقیلی برگزار شد

سید وحید عقیلی، روزنامه نگار و استاد دانشگاه پس از تحمل یک دوره بیماری ششم خرداد ماه در سن 66 سالگی درگذشت.

عقیلی، دانشیار ارتباطات و رییس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی بود.

عقیلی را عموما بیشتر در ساحت تدریس و دانشگاه می شناسند اما وی نزدیک به 12 سال در روزنامه ی تهران تایمز در حوزه های مختلف فعالیت کرد و پنج سال هم سابقه سردبیری مجله رسانه را در کارنامه خود داشت. سید وحید عقیلی بین سال های 95 تا 96 نیز مدتی مدیریت روزنامه فرهیختگان را عهده دار شد.  

او مدرک لیسانس خود را سال 64 در رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شیراز گرفت و سپس در دانشگاه علوم و تحقیقات تحصیلات خود را در مقطع فوق لیسانس و دکتری در رشته علوم ارتباطات و روزنامه نگاری ادامه داد.  

مراسم خاکسپاری پیکر سیدوحید عقیلی برگزار شد

گفتنی است مراسم ترحیم سیدوحید عقیلی روز چهارشنبه، نهم خرداد ماه از ساعت 17 و 30 الی 19 در مسجد الغدیر واقع در میرداماد برگزار خواهد شد.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مراسم خاکسپاری پیکر سیدوحید عقیلی برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مراسم خاکسپاری پیکر سیدوحید عقیلی برگزار شد"، کلیک کنید.