مربیان پرسپولیس در آبادان احساس غربت نمی کنند!

مربیان پرسپولیس در آبادان احساس غربت نمی کنند!

آفتاب نیوز :

 پرسپولیس عصر پنجشنبه در دیداری حساس از هفته بیست و چهارم لیگ برتر مقابل صنعت نفت آبادان قرار خواهد گرفت.

این بازی برای هر دو تیم اهمیت و ارزش بسیاری دارد چرا که صنعت نفت برای فرار از سقوط می جنگد و پرسپولیس در کورس قهرمانی است و با از دست دادن امتیاز در این بازی دوباره از کورس عقب خواهد افتاد.

سرخ ها در حالی به آبادان رفته اند که در کادر فنی این تیم سه مربی برزیلی حضور دارند. هر چند اوسمار لوس ویرا فصل قبل در آبادان حاضر بوده و فضای ورزشگاه این شهر و هواداران صنعت را لمس کرده است، اما برای رافایل گونزالوس داسیلوا و جورسی اینیسیو دو مربی برزیلی دیگری که در زمستان سال قبل به پرسپولیس پیوستند این فضا کاملا تازه و جالب خواهد بود.

این مربیان برزیلی در حالی به آبادان خواهند رفت که در ورزشگاه تختی رودرروی صنعت نفت قرار می گیرند که حتما انبوه تماشاگران متعصب و پرشور هوادار صنعت نفت مثل همیشه با پرچم های متعدد برزیل و نماد هایی از این کشور به ورزشگاه خواهند آمد و اینطوری مربیان برزیلی پرسپولیس در این ورزشگاه سورپرایز شده و چندان احساس غربت نخواهند کرد.

برای مربیان برزیلی تازه وارد پرسپولیس حتما جالب خواهد بود که از علاقه بی حد و حصر آبادانی ها به برزیل و فوتبالش با خبر شوند و حتما در این باره دنبال به دست آوردن اطلاعات تازه خواهند بود ضمن اینکه احتمال دارد هم اوسمار هم دستیاران هموطنش در آبادان به شکلی ویژه تحویل گرفته شوند.

گفتنی است در بازی فصل گذشته دو تیم در آبادان که پرسپولیس با نتیجه دو بر یک و با دو گل شیخ دیاباته میزبانش را شکست داد اوسمار و ولسلی ننکا دو مربی برزیلی سرخ ها روی نیمکت این تیم حضور داشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مربیان پرسپولیس در آبادان احساس غربت نمی کنند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مربیان پرسپولیس در آبادان احساس غربت نمی کنند!"، کلیک کنید.