مسافران فرودگاه مشهد فردا از قطارشهری استفاده کنند – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

مسافران فرودگاه مشهد فردا از قطارشهری استفاده کنند - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تفریحبار، حسن جعفری اظهار کرد: با توجه به برگزاری مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک شهید آیت الله سیدابراهیم رییسی در مشهد مقدس، از مسافران درخواست می شود فردا (3 خردادماه) جهت عزیمت به فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس حتی المقدور از قطار شهری یا مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

مدیر روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی افزود: مسیرهای پیشنهادی جایگزین برای دسترسی به فرودگاه مشهد به شرح ذیل است:

مسیر رفت به سمت فرودگاه: بزرگراه کلانتری، پل غدیر، بلوار فرودگاه

مسیر بازگشت از فرودگاه: میدان پرواز، شهرک عسگریه، بزرگراه کلانتری

وی تاکید کرد: پروازهای فرودگاه مشهد فردا (پنج شنبه، 3 خردادماه) براساس برنامه انجام شده و هیچ گونه تاخیری نخواهد داشت لذا از مسافران تقاضا می شود حداقل 120 دقیقه پیش از پرواز در فرودگاه مشهد حضور پیدا کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسافران فرودگاه مشهد فردا از قطارشهری استفاده کنند – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسافران فرودگاه مشهد فردا از قطارشهری استفاده کنند – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.