مستمری بگیران بخوانند/ اعلام زمان پرداخت مابه التفاوت حقوق فروردین ماه

مستمری بگیران بخوانند/ اعلام زمان پرداخت مابه التفاوت حقوق فروردین ماه

به گزارش خبرگزاری تفریحبار به نقل از سازمان تامین اجتماعی، افزایش سالیانه حقوق مستمری بگیران معزز این سازمان مطابق روال هر ساله، پس از تعیین و تصویب میزان افزایش سالیانه از سوی هیات محترم وزیران و ابلاغ مصوبه مربوطه اجرایی می گردد. بر اساس اعلام قبلی سازمان تامین اجتماعی، حقوق مستمری بگیران محترم در اردیبهشت ماه پس از اعمال افزایش های سالیانه محاسبه و پرداخت گردید و واریز حقوق خردادماه نیز همانند اردیبهشت ماه، طبق روال معمول و بر اساس حروف الفبا واریز خواهد شد.

برابر برنامه ریزی انجام شده، پس از اتمام پرداخت کامل مستمری خرداد ماه که مطابق جدول زمان بندی انجام می شود، مابه التفاوت فروردین ماه نیز بلافاصله پس از اتمام واریزی های حقوق خرداد ماه، به طور جداگانه به حساب مستمری بگیران عزیز واریز خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مستمری بگیران بخوانند/ اعلام زمان پرداخت مابه التفاوت حقوق فروردین ماه" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مستمری بگیران بخوانند/ اعلام زمان پرداخت مابه التفاوت حقوق فروردین ماه"، کلیک کنید.