مصدومیت 4 نفر در تصادف رخ به رخ دو خودرو در شهمیرزاد

مصدومیت 4 نفر در تصادف رخ به رخ دو خودرو در شهمیرزاد

تفریحبار/سمنان تصادف رخ به رخ دو خودرو در محور شهمیرزاد به کیاسر به مصدومیت چهار سرنشین این دو خودرو شد.

علیرضا باغبان معاون هلال احمر استان سمنان اظهار کرد: در تصادف دو دستگاه خودروی سواری پژو 405 و رونیز که شب جمعه در جاده شهمیرزاد به فولادمحله رخ داد، چهار نفر مجروح شدند.

معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان سمنان با اشاره به برجا ماندن چهار مصدوم در پی وقوع این تصادف ادامه داد: به دنبال تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری هلال احمر مبنی بر تصادف دو دستگاه خودروی بلافاصله یک تیم امدادونجات از پایگاه نیزوا به محل حادثه اعزام شد.

وی با اشاره به اینکه مصدومان به سرعت به نزدیک ترین بیمارستان منتقل شدند، اضافه کرد: این تصادف در کیلومتر 2 جاده شهمیرزاد به فولادمحله به وقوع پیوسته بود.

معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان سمنان اظهار کرد: این سانحه در ساعت 20:04 جمعه رخ داد و دو نفر از چهار مصدوم این سانحه جاده ای توسط نیروهای هلال احمر به صورت سرپایی درمان و دو مصدوم دیگر به مرکز درمانی منتقل شدند.
پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصدومیت 4 نفر در تصادف رخ به رخ دو خودرو در شهمیرزاد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصدومیت 4 نفر در تصادف رخ به رخ دو خودرو در شهمیرزاد"، کلیک کنید.