مهرام و ذوب آهن به مرحله نیمه نهایی صعود کردند  – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

مهرام و ذوب آهن به مرحله نیمه نهایی صعود کردند  - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تفریحبار و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، بازی های چهارم مرحله یک چهارم نهایی بیست و پنجمین دوره لیگ برتر آقایان ایران امروز دوشنبه 27 فروردین ماه با انجام 3 دیدار دنبال شد.

در نخستین دیدار تیم مهرام مقابل صنعت مس کرمان به میدان رفت و با نتیجه 80 بر 74 به پیروزی رسید. در این دیدار سجاد پذیرفته با 14 امتیاز، 15 ریباند، 2 توپ ربایی و کارایی 27 بهترین بازیکن شد. سری این بازی 3 بر یک به سود مهرام شد و این تیم به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر صعود کرد.

تیم طبیعت تهران در آبادان به مصاف تیم پالایش نفت رفت و با نتیجه 91 بر83 موفق به کسب پیروزی شد. جردن استیون 46 امتیاز، 4 ریباند، 3 پاس گل و کارایی 34 بهترین بازیکن این دیدار بود. سری این بازی 2 بر 2 برابر شد و تکلیف تیم صعودکننده به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر در بازی پنجم روز یکشنبه 2 اردیبهشت ماه ساعت 16 در سالن بسکتبال زنده یاد محمود مشحون مشخص خواهد شد.

در دیگر دیدار این مرحله، تیم کاله مازندران میزبان تیم ذوب آهن اصفهان بود و با نتیجه 100 بر 85 مغلوب شد. رسول مظفری در این بازی با 21 امتیاز، 5 ریباند، 3 پاس گل و کارایی 24 بهترین بازیکن شد. سری این بازی 3 بر یک به نفع ذوب آهن شد و این تیم نیز به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر صعود کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهرام و ذوب آهن به مرحله نیمه نهایی صعود کردند  – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهرام و ذوب آهن به مرحله نیمه نهایی صعود کردند  – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.