نارضایتی ادامه‌دار وزنه‌برداران المپیکی از حقوق کمیته المپیک 

نارضایتی ادامه‌دار وزنه‌برداران المپیکی از حقوق کمیته المپیک 

دو وزنه‌بردار المپیکی ایران همچنان از حقوقی که از سوی کمیته ملی المپیک دریافت می‌کنند، ناراضی هستند. 

به گزارش تفریحبار، وزنه‌برداری دو سهمیه المپیک دارد و مصطفی جوادی و علی داوودی در المپیک پاریس بر روی تخته می‌روند. این دو وزنه‌بردار پیش از این نسبت به حقوقی که از سوی کمیته ملی المپیک دریافت کردند گلایه داشتند.

سجاد انوشیروانی رییس فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به این پرسش که مشکل حقوق المپین‌های وزنه برداری حل شد یا خیر؟ گفت: ابتدا باید از کمیته ملی المپیک تشکر کنم که برنامه‌ریزی خوبی انجام دادند اما فکر می‌کنم اجرای آن با آنچه که ابلاغ کردند، فاصله داشت. ما احترام می‌گذاریم. مذاکراتی را انجام دادیم و مقداری به اعدادی که در نظر گرفته بودند اضافه شد اما همچنان وزنه‌برداران ما در این مورد ناراضی هستند و اعتقادشان بر این است حقشان در این مورد ادا نشده است.

او که با برنامه کادرفنی گفت‌وگو می‌کرد، ادامه داد: با مذاکراتی که داشتیم قرار است رییس و دبیرکل کمیته ملی المپیک هفته آینده در محل تمرین وزنه‌برداران و همچنین فدراسیون حاضر شوند و این مشکل بررسی و ان‌شاءالله حل شود. 

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نارضایتی ادامه‌دار وزنه‌برداران المپیکی از حقوق کمیته المپیک " هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نارضایتی ادامه‌دار وزنه‌برداران المپیکی از حقوق کمیته المپیک "، کلیک کنید.