نسل رویش های انقلاب اسراییل را نابود خواهد کرد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

نسل رویش های انقلاب اسراییل را نابود خواهد کرد - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تفریحبار، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی شامگاه سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه در مراسم بزرگداشت مقام حضرت حمزه سیدالشهدا علیه السلام و حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام در بندرعباس، با اشاره به آیه 112 سوره هود اظهار داشت: رسول گرامی اسلام در رابطه با این آیه که پیامبر را دعوت به مقاومت کرده است می فرمایند؛ این آیه مرا پیر کرده است؛ مقاومت و ایستادگی کار پیامبر اسلام (ص) است و قطعاً از این موضع مشکلی وجود ندارد اما باید به لحاظ روانشناسی نیز مورد بررسی قرار بگیرد که چرا با وجود اینکه مردم ثمرات انقلاب پیامبر (ص) را دیده بودند طبق این آیه نتوانستند در همراهی پیامبر (ص) استقامت کنند.

وی افزود: عدم همراهی مردم با امام در هر زمانی بار را به دوش امام جامعه می اندازد چنانچه شاهدیم وقتی 32 دستگاه فرهنگی در کشور به وظایف خود عمل نکنند رهبری جامعه مجبور است به حوزه امر به معروف و نهی از منکر ورود کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه مساجد و حسینیه ها باید به پایگاه اصلی تربیت جوانان و نوجوانان تبدیل شود؛ افزود: این حسینیه ها اگر سرباز برای مبارزه با اسراییل نسازد، حسینیه نیست چرا که خروجی مکتب امام حسین علیه السلام تربیت افراد ظلم ستیز است؛ افرادی که برای امر ولیِ زمانشان پروپوزال می نویسند چنانچه زمانی که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند اسراییل 25 سال آینده را نخواهد دید پاسداران انقلاب برنامه 10 ساله برای تحقق این هدف نوشتند.

حجت الاسلام کاظمی عنوان کرد: خروجی مکتب سیدالشهدا علیه السلام تهرانی مقدم ها هستند که به امر ولی فقیه راه نابود کردن دشمنان اسلام را ترسیم می کنند.

وی با اشاره به رویش ها و ریزش های انقلاب اسلامی گفت: نسلی که اسراییل را با خاک یکسان خواهد کرد نسل رویش های انقلاب اسلامی است، نسلی که می تواند پهپادهای پیشرفته و موشک های نسل جدید را بسازد.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: اینکه ما در صنعت دفاعی رشد می کنیم و به والاترین جایگاه ها می رسیم نشان از این است که در صنعت دفاعی گفتمان امامین انقلاب سر لوحه ی کار قرار گرفته است اما در صنعتی مانند خودروسازی به این مهم توجه نشده است و نتیجه اش را امروز همه شاهد هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نسل رویش های انقلاب اسراییل را نابود خواهد کرد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نسل رویش های انقلاب اسراییل را نابود خواهد کرد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.