هواشناسی 3 خرداد 1403 / بارش باران و وزش باد شدید در برخی استان ها / پایتخت ابری است

هواشناسی 3 خرداد 1403 / بارش باران و وزش باد شدید در برخی استان ها / پایتخت ابری است

آفتاب نیوز :

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز – پنجشنبه – سوم خرداد در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، نیمه شرقی کردستان و کرمانشاه لرستان، مرکزی، همدان، اصفهان، یزد، زنجان، قزوین، البرز، تهران، قم، سمنان و خراسان جنوبی رگبار و رعد و برق گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.

همچنین امروز بارش ها در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، نیمه شمالی سمنان، گلستان و خراسان شمالی شدت می گیرد.

جمعه و شنبه در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، شمال کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، قم، سمنان، نیمه شمالی همدان و مرکزی و نیمه شمالی اصفهان بارش ها ادامه خواهد داشت.

روز یکشنبه در شمال غرب سواحل دریای خزر، استان های واقع در دامنه های البرز مرکزی و مناطقی در مرکز کشور رگبار و رعد و برق وزش باد رخ می دهد.

روز دوشنبه در مناطقی از شمال غرب سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز بارش پراکنده پیش بینی می شود.

طی پنج روز آینده در دامنه های جنوبی البرز مرکز جنوب شرق و به ویژه نوار شرقی کشور در برخی ساعات وزش باد شدید رخ می دهد که در برخی مناطق موجب خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا می شود.

از پنجشنبه تا روز یکشنبه شرق خلیج فارس تنگه هرمز و دریای عمان مواج مواج است.

هوای امروز پایتخت قسمتی ابری همراه با وزش باد در برخی ساعت ها است. عصر امروز شاهد افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هواشناسی 3 خرداد 1403 / بارش باران و وزش باد شدید در برخی استان ها / پایتخت ابری است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هواشناسی 3 خرداد 1403 / بارش باران و وزش باد شدید در برخی استان ها / پایتخت ابری است"، کلیک کنید.