وزارت دفاع: این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نخواهد افتاد

به مناسبت ایام الله 14 و 15 خرداد؛

وزارت دفاع: این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نخواهد افتاد

وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در بیانیه ای به مناسبت 14 و 15 خرداد اعلام کرد: تا راه امام خمینی (ره) ادامه دارد و خدمت به محرومین و میل به شهادت نصب العین مسیولان نظام است، این انقلاب به دست نا اهلان و نامحرمان نخواهد افتاد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تفریحبار،  وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در بیانیه ای به مناسبت 14 و 15 خرداد اعلام کرد: تا راه امام خمینی (ره) ادامه دارد و خدمت به محرومین و میل به شهادت نصب العین مسیولان نظام است، این انقلاب به دست نا اهلان و نامحرمان نخواهد افتاد.

متن بیانیه وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم.

امام بزرگوار، روح جمهوری اسلامی است؛ اگر این روح از جمهوری اسلامی گرفته بشود و مورد بی توجهی قرار بگیرد، نقشی بر دیوار باقی خواهد ماند. (مقام معظم رهبری)

با گذشت سی و پنج سال از عروج ملکوتی معمار و بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) همچنان راه و آرمان بلند و مکتب انسان ساز این عبد صالح و مجاهد نستوه در سراسر گیتی الهام بخش حق طلبان و آزادی خواهان عالم است که با تاسی از ایمان، شجاعت و درایت ایشان، پرچم ظلم ستیزی و مبارزه علیه استکبار جهانی را به دوش می کشند.

امام عظیم الشان راحل، ترویج تفکر و اندیشه آزادی خواهی و مقابله با طاغوت ها در راستای کمال گرایی منبعث از مکتب پر فروغ اسلام و راه پیامبران و صالحان در قالب یک حرکت سیاسی و نهضت بزرگ مردمی را با قیام تاریخی 15 خرداد سال 1342 آغاز نمودند و در سال 1357 با غرس نهال انقلاب، با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شالوده نظامی را بنا نهادند که با اتکا به اصل مترقی ولایت فقیه و مردم سالاری دینی پیش قراول انتشار و گسترش ارزش های والای انسانی شد و توجه و دستگیری از مستضعفان عالم سرلوحه کلیه امور آن قرار گرفت، نظام مقدسی که بر مبنای آموزه های ایمه معصومین علیهم السلام و اسلام ناب محمدی (صل الله علیه و آله) شکل گرفت و الگوی مناسبی را برای اداره جوامع بشری و تامین سعادت دنیوی و اخروی فراروی سایر ملت ها قرار داد به گونه ای که نتیجه این تحول تاریخی قرن بیستم را امروز می توان در جنبش های ضد صهیونیستی دانشجویان سراسر جهان به وضوح مشاهده نمود.

مراسم بزرگداشت 14 و 15 خرداد امسال با توجه به تقارن آن با ایام شهادت رییس جمهور شهید کشورمان حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی و هییت همراه ایشان حامل پیام روشنی به مخالفان و بدخواهان جمهوری اسلامی است بدین مضمون که تا راه امام خمینی (ره) ادامه دارد و خدمت به محرومین و میل به شهادت نصب العین مسیولان نظام است، این انقلاب به دست نا اهلان و نامحرمان نخواهد افتاد. وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح ضمن تجدید میثاق با آرمان های بلند امام خمینی (ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و فرماندهی معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان راه انقلاب اسلامی خصوصا شهیدان 15 خرداد سال 1342 توفیقات روزافزون برای مسیولان دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی و سربلندی و سرافرازی ملت سلحشور عزیزمان را از خداوند بزرگ مسیلت می نماید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزارت دفاع: این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نخواهد افتاد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزارت دفاع: این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نخواهد افتاد"، کلیک کنید.