پاکستان چند موشک جدید آزمایش کرد

پاکستان چند موشک جدید آزمایش کرد

نیروی دریایی پاکستان چند فروند موشک جدید را با موفقیت آزمایش کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تفریحبار، سامانه دفاعی نیروی دریایی مستقر روی زمین پرتاب چندین موشک زمین به هوا از نوع F.N-6 را با موفقیت انجام داد و این موشک‌ها اهداف خود در آسمان را منهدم کردند.

پاکستان با هدف افزایش توان نظامی و دفاعی خود، همواره می‌کوشد تا در زمینه توانایی‌های موشکی و نظامی، از همسایه و رقیب سنتی خود هند، عقب نماند.

دریاسالار راجا رب نواز فرمانده گارد ساحلی پاکستان که در مراسم آزمایش موشکی حضور داشت و گفت: نیروی دریایی پاکستان هر لحظه آماده دفاع از مرزهای دریایی و پاسخ فوری به هرگونه تجاوز به قلمروهای آبی این کشور است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاکستان چند موشک جدید آزمایش کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاکستان چند موشک جدید آزمایش کرد"، کلیک کنید.