پدیده گلزنی لیگ برتر در سیرجان ماندنی است – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

پدیده گلزنی لیگ برتر در سیرجان ماندنی است - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تفریحبار، سعید سحرخیزان مهاجم 20 ساله فصل جاری گل گهر سیرجان با زدن 7 گل و دادن دو پاس گل تبدیل به بهترین بازیکن تیمش شده است تا خیلی زود مشتریان زیادی را برای انتقال به تیم های مطرح یا سابقه قهرمانی پیدا کند.

او که دو فصل دیگر با باشگاه گل گهر سیرجان قرارداد دارد با وجود دریافت پیشنهاد از این تیم ها چاره ای جز ماندن ور گل گهر طبق قراردادش ندارد.

باشگاه گل گهر نیز نمی خواهد سحرخیزان را به راحتی از دست بدهد.

مهاجم جوان گل گهر که سابقه دعوت شدن به اردوی تیم ملی بزرگسالان را نیز دارد تنها در صورت داشتن پیشنهاد خارجی و پرداخت مبلغ رضایت نامه می تواند گل گهر را در تابستان فصل جاری ترک کند در غیر اینصورت قید حضور در تیم های پرطرفدار را خواهد زد و به فوتبالش در سیرجان ادامه می دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پدیده گلزنی لیگ برتر در سیرجان ماندنی است – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پدیده گلزنی لیگ برتر در سیرجان ماندنی است – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.