«پشت پرده» بازگشت شفیعی جم به تلویزیون

«پشت پرده» بازگشت شفیعی جم به تلویزیون

به گزارش خبرگزاری تفریحبار،سریال پشت پرده کاری از مرکز هنری رسانه ای نهضت با همکاری شبکه دو سیما است که با رویکرد معرفی سبک زندگی، فرهنگ و هویت یزدی ها به تولید رسیده است.

هدف گذاری اصلی این سریال، پرداختن به موضوع فرزندآوری و بحران کاهش جمعیت است به طوری که در این سریال تلاش شده مخاطب با مساله فرزندآوری درگیر شود.

ایرنا نوشت: این سریال داستان و چالش دو خانواده است که یکی برای انجام عمل آی وی اف و دیگری برای یک سفر تفریحی در ایام نوروز، به یزد سفر کرده اند. خانواده معلم، نماینده قشر معلم هاست و در مسیر ایفای نقش های خود به موضوعاتی نظیر عدالت آموزشی، مسایل معلمان و نقش معلم در چرخه حکمرانی می پردازد.

بسیاری از مجموعه های تلویزیونی در تهران روایت می شوند ولی «پشت پرده» تلاشی است برای روایت قصه زندگی امروز، در اتمسفری متفاوت از آنچه تاکنون مخاطبان شبکه های سراسری بیننده آن بوده اند. به همین خاطر در داستان این سریال، موقعیت شهر یزد و تقابل دو فرهنگ اصیل ایرانی و فرهنگ امروزی شده شهری را شاهد هستیم؛ یک خانواده تهرانی و یک خانواده یزدی که هر کدام سنت ها و آداب خود را در این سریال نمایندگی می کنند.

در خلال داستان های هر قست، به موضوعات مختلف اجتماعی نیز اشاره شده و با توجه به اینکه سریال، کمدی موقعیت است، به سوژه های روز پرداخته شده و با آنها شوخی شده است.

در این سریال، رضا شفیعی جم، مریم کاویانی، جواد خواجی و برخی بازیگران استانی یزد به ایفای نقش پرداخته اند. سریال «پشت پرده» به کارگردانی و حضور جمعی از بازیگران یزدی و ملی تولید شده است.

سریال 28 قسمتی «پشت پرده» به کارگردانی حاجی غلامی و تهیه کنندگی مصطفی رضوانی از اول خردادماه سال جاری، شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 21:15 به روی آنتن شبکه دوم سیما می رود.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«پشت پرده» بازگشت شفیعی جم به تلویزیون" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«پشت پرده» بازگشت شفیعی جم به تلویزیون"، کلیک کنید.