پلیس درباره طرح حجاب و عفاف باز هم اطلاعیه صادر کرد

پلیس درباره طرح حجاب و عفاف باز هم اطلاعیه صادر کرد

به گزارش تفریحبار، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی کشور در اطلاعیه ای از حمایت های خالصانه مردم نجیب ایران زمین و دیدگاه های قاطع اخیر رییس جمهور و رییس دستگاه قضا در اجرای “طرح نور” قدردانی و تشکر کرد.

در اطلاعیه شماره چهار فرماندهی انتظامی کشور در خصوص “طرح نور”(عفاف و حجاب) آمده است:

در زمان و زمانه ای که جریان های رسانه ای بدخواه ملت ایران به دنبال اختلاف افکنی و دوقطبی سازی جامعه با اجرای” طرح نور” بودند؛ مردم عزیز و نخبگان فهیم با ادراکی قابل ستایش در کنار پلیس قرار گرفتند تا شان، حریم، حرمت و کرامت بانوی ایرانی حفظ شود.

برای آنکه افکارعمومی و مراکز تصمیم گیر، شناخت بیشتری از دلایل فراجا در اهمیت اجرای طرح نور داشته باشند، طی روزهای آینده چند پرونده مهم از باندهای تبهکار سازمان یافته که در سطح بین المللی و داخل کشور اقدامات مجرمانه در زمینه فساد و فحشا، تجارت جنسی، پورنوگرافی و… داشته اند منتشر خواهد شد.

در پیوند با موضوع پیش گفته؛ گزارش های میدانی و اخذ نظرات مردمی در کنار حمایت های روسای محترم جمهور و قوه قضاییه، صداسیما و برخی نمایندگان مجلس و ایمه جمعه وجماعات و سایر نهادهای مسیول نشان دهنده شناخت مطلوب از نبض سنجی اجتماعی فراجا در اجرای “طرح نور” است.

همچنین بررسی ها و مشاهدات عینی روزانه در شهرها نشان دهنده ی حرکت مطلوب جامعه به سمت حفظ حریم و حرمت زنان و بانوان سرزمین مان است.

پلیس در هیچ حالتی به دنبال پرونده سازی برای موضوعات هنجاری و ارزشی نیست و به شهروندانِ عزیز این نوید را می دهیم که در نهایت “طرح نور” به سمت هوشمندسازی پیش خواهد رفت.

این مهم زمانی بهتر و عملیاتی تر خواهد شد که نهادهای متولی کار که وظیفه مستقیم در اقدامات فرهنگی و ایجابی در حوزه عفاف و حجاب دارند، عملکرد قابل قبول و درخور توجهی داشته باشند.

در پایان قدردان کارکنان سخت کوش و پُرتلاشی هستیم که چنین خالصانه و مُشفقانه به ارتقای ارزشهای اجتماعی یاری می رسانند و انتظار داریم تا با همّت مسیولین محترم و انجام بموقع وظایف دستگاههای مسیول روند هوشمندسازی نیز، پُرشتاب تر به سرانجام مطلوب و مورد رضایت مردم برسد.

4747

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلیس درباره طرح حجاب و عفاف باز هم اطلاعیه صادر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلیس درباره طرح حجاب و عفاف باز هم اطلاعیه صادر کرد"، کلیک کنید.