پیشنهاد پرسپولیس به بشار رسن

پیشنهاد پرسپولیس به بشار رسن

آفتاب نیوز :

بشار رسان بازیکن ملی پوش عراقی سه پیشنهاد برای فصل آینده دریافت کرده است. قرارداد قرضی بشار رسن با تیم قطری المرخیه به پایان رسید و او اکنون بازیکن آزاد و بدون باشگاه است.

بشار رسن در حال حاضر پس از پایان فصل در لیگ ستارگان قطر و پایان تجربه حضورش در تیم های قطر اس سی و المرخیه تعطیلات خود را سپری می کند.

مدیر برنامه این بازیکن به رسن اطلاع داده که سه پیشنهاد روی میز او وجود دارد که از طرف باشگاه نیروی هوایی عراق، الجزیره امارات و پرسپولیس از ایران است.

رسن هنوز در مورد سرنوشت خود تصمیم نگرفته است و قبل از تصمیم گیری نهایی، چند روز صبر خواهد کرد.

این منابع می گویند بشار منتظر تجربه جدیدی است، بنابراین پیشنهاد الجزیره امارات ممکن است در صورت توافق در مسایل مالی برای او مناسب باشد چرا که این بازیکن پیش از این در تیم های نیروی هوایی و پرسپولیس بازی کرده است.

بشار رسن در دوره برانکو به پرسپولیس آمد و دوران خوب و پرافتخاری را در ایران سپری کرد و یکی از محبوب ترین بازیکنان خارجی تاریخ باشگاه پرسپولیس به حساب می آید و باید دید چه تصمیمی برای آینده خود خواهد گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشنهاد پرسپولیس به بشار رسن" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشنهاد پرسپولیس به بشار رسن"، کلیک کنید.