پیش بینی وقوع دماهای ۴۹ درجه و بالاتر در خوزستان – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

پیش بینی وقوع دماهای ۴۹ درجه و بالاتر در خوزستان - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با خبرنگار تفریحبار اظهار کرد: بنا بر بررسی نقشه‌های هواشناسی طی امروز شاهد کاهش ۲ تا ۳ درجه‌ای دما خواهیم بود. از فردا با استقرار الگوهای تابستانی و تقویت آن تا اوایل هفته آینده وقوع دماهای ۴۹ و بالاتر (در روزهای جمعه و شنبه) پیش بینی می‌شود.

سبزه زاری افزود: تا فردا پدیده غالب در استان وزش باد متوسط گاهی نسبتاً شدید بویژه در مناطق غربی، جنوبی و مرکزی خواهد بود که برخاستن گرد و خاک موقتی نیز در این مناطق دور از انتظار نیست. تا روز جمعه شمال خلیج فارس مواج پیش بینی می‌شود.

وی افزود: در شبانه روز گذشته امیدیه با ۴۹ و دهدز با ۲۳ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان گزارش شده‌اند. در این مدت بیشینه و کمینه دمای اهواز ۴۷.۶ و ۳۰.۴ درجه سانتی‌گراد ثبت شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی وقوع دماهای ۴۹ درجه و بالاتر در خوزستان – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی وقوع دماهای ۴۹ درجه و بالاتر در خوزستان – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.