چرا بیرو از چشم پرسپولیسی‌ها افتاد/ محبوبیت از دست رفته!

چرا بیرو از چشم پرسپولیسی‌ها افتاد/ محبوبیت از دست رفته!

قصه بیرانوند و پرسپولیس به پایان رسید؛اما این بار مثل پارسال نبود.سال قبل وقتی بیرو شب خوابید و صبح پیشنهاد 100 میلیاردی استقلال را مطرح کرد،خیلی از هواداران دست و پای‌شان لرزید،به تکاپو افتادند و فشار روی باشگاه که چرا بیرو دارد می رود؟بیرو نرفت و چند ماه بعد لبخند زنان مقابل دوربین عادل فردوسی پور نشست و به راست یا دروغ گفت از این گفت که تمام آن پیشنهاد یک نمایش هماهنگ شده بوده تا به باشگاه برای تمدید قراردادها فشار بیاورند.

چند ماه بعد و دوباره یک شب بیرو خوابید و بلند شد!این بار خبر از پیشنهادی در ظاهر نبود؛خبر اصل خبر بود،بیرانوند یک طرفه قراردادش را فسخ کرد.فسخ کرد اما باز هم در ظاهر به صورت رسمی حرفی از هیچ پیشنهادی نزد.هر چند که فضای مجازی پر شد از پیشنهاد 60 میلیاردی تراکتور،پیشنهادی که به واقعیت هم نزدیک است.

اتفاقی عجیب پس از ویدئوی جنجالی

بیرو ویدئویی 12 – 13 دقیقه ای منتشر کرد و در آن یکی به نعل زد یکی به میخ.یک جایی گفت که شاید تصمیمش احساسی باشد اما امیدوار است تصمیمی که گرفته را همه به آن احترام بگذراند.این پایان ماجرا نبود چرا که طبق ادعای تفریحبار وکیل بیرانوند بعد از انتشار ویدئوی او، با یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس تماس گرفته و خواسته است تا مشکلات طرفین دوستانه حل شود که در نهایت این موضوع منجر به ماندن بیرانوند در پرسپولیس شود! حتی در این گفت‌وگو پیشنهاد شده تا جلسه‌ای میان درویش و بیرانوند برگزار شود تا دو طرف رو در رو صحبت و مشکلات طرفین را برطرف کنند!

دومین پشیمانی طی دو هفته!

این دومین باری است که خبر پشیمانی بیرانوند و علاقه او برای بازگشت به پرسپولیس منتشر می‌شود و معلوم نیست چقدر این خبر درست است. البته خبرگزاری تفریحبار هم خبری مشابه منتشر کرده که نشان می دهد احتمال خبرسازی بیشتر از تمایل بیرانوند به پرسپولیس باشد. شاید باشگاه پرسپولیس خواسته با دادن این اخبار به رسانه ها افکارسنجی کند یا خواسته بیرانوند را تحریک به بستن قرارداد با تیم جدیدش کند تا پرونده شکایتش از او را در کمیته تعیین وضعیت به جریان بیاندازد.حالا سوال اینجاست که دروازه‌بان تیم ملی بالاخره چه برنامه‌ای برای آینده خود دارد؟ اگر او و وکیلش معتقد هستند که فسخ قانونی و موجه بوده چرا از تیم جدید بیرانوند، رونمایی نمی کنند؟ در این میان خیلی از هواداران به خاطر فسخ قرارداد و تکرار ماجرای سال گذشته از دست بیرانوند شاکی هستند و ترجیح می‌دهند دروازه‌بان دیگری به تیم اضافه شود.تفریحبار در ادامه خبر خود نوشته که یک مقام باشگاه پرسپولیس به وکیل بیرانوند گفته است بر اساس مصوبه هیات‌مدیره او دیگر نمی‌تواند به این تیم برگردد و لذا بازگشت او کلا منتفی است. باید دید موضع واقعی مدیران پرسپولیس در خصوص این مسئله چه خواهد بود و بالاخره تکلیف بیرانوند در روزهای پیش رو چه خواهد شد؛ بازگشت به پرسپولیس یا عکس با پیراهن تراکتور یا تیم دیگری؟

چه شد که بیرو از چشم هواداران افتاد؟

تعارف که نداریم علیرضا بیرانوند تا قبل از فسخ جنجالی محبوب خیلی از هواداران پرسپولیس بود؛آنقدر که وقتی خبر فسخ قرارداد او منتشر ش یکی از هواداران این تیم سکته کرد و جان خودش را از دست داد!او آنقدر محبوب بود که اگر خودش نمی خواست توپ هم نمی توانست از پرسپولیس تکانش دهد اما فسخ بی موقعی که انجام داد کار را به جایی رساند که بالای 90 درصد از هواداران خیلی راحت گفتند:«برو به سلامت!»

بزرگترین اشتباه زندگی بیراوند

این یکی به نعل و یکی به میخ زدن های بیرانوند شاید یک دلیل مهم داشته باشد،ترس از شکایت پرسپولیس.سرخپوشان معتقد هستند فسخ او غیرقانونی بوده و هر تیمی با بیرو قرارداد امضا کند آنها شکایت خواهند کرد!اگر ادعای پرسپولیسی ها مبنی بر فسخ غیرقانونی این بازیکن درست باشد سرنوشت عجیبی یقه او را خواهد گرفت.آنچه مشخص است حتی اگر مدیران پرسپولیس هم این دروازه بان را بخواهند هواداران زیر بار بازگشت او نخواهند رفت اما تا امروز همه خبرها و پالس هایی که از باشگاه به گوش می رسد این است که فسخ غیرقانونی بوده و روزهای سختی در انتظار بیرانوند خواهد بود.اگر قانون تا چند روز آینده(روز بیستم تیرماه) بیرانوند را محکوم کند احتمالا او با محرومیتی در حدود 4 تا 6 ماه روبرو خواهد شد.این اتفاق 3 فاکتور مهم دارد،بیرو بازیکن پرسپولیس می ماند،اجازه امضای قرارداد با تیم دیگری را نخواهد داشت و از همه مهمتر بیشتر بازی های مقدماتی جام جهانی 2026 را از دست خواهد داد.اتفاقی که احتمالا پیراهن تیم ملی را هم از او خواهد گرفت و در بازگشت هم خیلی بعید است که او بتواند این پیراهن را از رقبای جدی اش مثل سید حسینی حسینی و پیام نیازمند پس بگیرد.

از دست دادن این محبوبیت به چه قیمت؟

می گویند کل اخلاف بیرانوند و پرسپولیس به دلیل عدم دریافت پاداش ها بوده؛رقمی در حدود سیصد میلیون تومان.بیاییم این اتفاق را با مثل پاداش یک کارمند مقایسه کنیم که مثلا یک کارمند فلان اداره دولتی که ماهی سی میلیون حقوق می گیرد بیاید برای 1 تا 2 میلیون پاداش لگد بزند به تمام سابقه،حقوق و مزایا و اعتبار خودش و البته انفصال از خدمتی که دیگر به او اجازه ندهد در هیچ ارگان دولتی کار کند!اگر مالی هم حساب کنیم و چرتکه بیاندازیم بیرانوند ضرر کرده است.کاپیتانی پرسپولیس، پروژه های فراوان تبلیغاتی به واسطه محبوبیت زیاد و حتی حضور روی نیمکت این تیم بعد از آویزان کردن دستکش، کم می ارزد؟

‏شاید هم روی فراموش کاری هواداران حساب باز کرده و می گوید؛ دو سال بعد باز می گردم روی شانه هایشان…اما این بار بعید است این اتفاق بیفتد و شانه های هواداران جا برای بازیکنی که 30 سال را رد کرده،ناز و ادا دارد و چند بار دلشان را شکسته جایی ندارد.اصلا اگر بیرانوند چند روز دندان روی جگر گذاشته بود مالکان باشگاه مثل همه بازیکنان پول پاداش های او را هم واریز می کردند اما آنها برای همه را به حساب های شان ریختند غیر از بیرانوند…

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا بیرو از چشم پرسپولیسی‌ها افتاد/ محبوبیت از دست رفته!" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا بیرو از چشم پرسپولیسی‌ها افتاد/ محبوبیت از دست رفته!"، کلیک کنید.