کارگران محبوس شده معدن شازند ۱۵ متر زیر آوارند

کارگران محبوس شده معدن شازند ۱۵ متر زیر آوارند

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ «حسین ساجدی‌فر» روز چهارشنبه افزود: محل محبوس شدن کارگران با کمک سگ‌های زنده یاب، دستگاه فلزیاب و امواج تلفن همراه کارگران، ردیابی و نقطه زنی شد.

وی با بیان اینکه ۲ جبهه برای جستجوی کارگران نقطه‌زنی شد، ادامه داد: جبهه اول مسیر ریزش کوه است که باید ایمن‌سازی شود و جبهه دیگر پایین کوه است که باید بازگشایی و آواربرداری از آن نقاط انجام شود.

فرمانده گروه مهندسی رزمی ۴۲ قدر نیروی زمینی سپاه پاسداران توضیح داد: با توجه به حجم زیاد آوار در نقطه تعیین شده که امواج تلفن همراه و فلزیاب نشان داده، پیش‌بینی می‌شود سه روز آینده به محل نقطه‌زنی برسیم.

سرهنگ ساجدی‌فر افزود: ۴۰ نفر با تمام تجهیزات مورد نیاز از گروه مهندس رزمی با ایجاد کارگاه در منطقه مستقر شده‌اند و تمام تلاش خود را در جستجوی کارگران محبوس شده بکار گرفته‌اند.

معدن شماره پنج شازند در جاده اراک – توره صبح روز یکشنبه ۲۷ خردادماه جاری ریزش کرد و چهار کارگر در آن محبوس شدند که تاکنون اجساد ۲ کارگر خارج شده و تلاش‌ها برای پیداکردن ۲ جسد کارگر دیگر ادامه داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کارگران محبوس شده معدن شازند ۱۵ متر زیر آوارند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کارگران محبوس شده معدن شازند ۱۵ متر زیر آوارند"، کلیک کنید.