کشف و پرورش استعداد درخشان در بسکتبال کردستان اجرا می شود

کشف و پرورش استعداد درخشان در بسکتبال کردستان اجرا می شود

به گزارش خبرگزاری تفریحبار از سنندج، اولین نشست مشترک هییت بسکتبال استان کردستان و شهرستان سنندج با حضور امیر جماران و بابک معتمد وزیری برگزار شد.
در این دیدار ضمن اعلام هماهنگی و همکاری دو طرف در راستای پیشرفت بسکتبال استان، تصمیمات مهمی برای آینده بهتر این ورزش رقم خورد.

امیر جماران ریاست هیات بسکتبال استان کردستان و بابک معتمد وزیری رییس هیات بسکتبال شهرستان سنندج برنامه و هدفهای مثبت و کاربردی برای بسکتبال پایه استان کردستان برنامه ریزی کردند، این برنامه ریزی در جهت کشف و پرورش استعدادهایدرخشان استان آغاز خواهد شد، و با شروع مسابقات انگیزه های مضاعفی برای آینده سازان بسکتبال استان کردستان ایجاد خواهدگردید.

رییس هییت بستکبال استان کردستان: در خصوص زمان برگزاری لیگ استانی اعلام کرد که این رقابت جذاب پس از امتحانات دانش آموزان آغاز خواهد شد. در اوایل تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

آرش برادری دبیر هیات بسکتبال استان کردستان ضمن تشریح وضعیت بسکتبال کردستان ، در خصوص برگزاری کلاسهای آموزشی وهمچنین برگزاری کلاسهای دانش افزایی و ارتقاء برای داوران و مربیان استان برنامه های هیات بسکتبال استان را اعلام و مدیریت کردند.

پیام امتی رییس کمیته مربیان در خصوص اجرای طرح استعدادیابی و حضور در شهرستان های استان و همکاری با مربیان شهرستانی برنامه هایی به هییت و اجرایی شدن آن در آینده نزدیک اعلام کرد.

در این نشست حامد عموییان از اهالی دیرین بسکتبال و از داوران برجسته به عنوان دبیر هییت بسکتبال شهرستان سنندج از سوی بابک معتمد وزیری انتخاب و معرفی شد .
با توجه به اهمیت رشته بستکتبال و تصمیمات هییت کردستان و شهرستان قطعا این رشته در راستای توسعه و ترقی اقدامات مثبتی را ایفا خواهد نمود.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف و پرورش استعداد درخشان در بسکتبال کردستان اجرا می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف و پرورش استعداد درخشان در بسکتبال کردستان اجرا می شود"، کلیک کنید.