کشف 19 تن غذای قاچاق حیوانات خانگی از خانه ای در جنوب تهران

کشف 19 تن غذای قاچاق حیوانات خانگی از خانه ای در جنوب تهران

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف 19 تن غذای حیوانات قاچاق از ساختمان در جنوب تهران خبرداد.

به گزارش تفریحبار، سرهنگ مهدی افشاری در این باره گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ چندی پیش گزارشی در خصوص دپو و نگهداری غذای حیوانات در ساختمانی واقع در جنوب تهران دریافت کرده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با اشاره به نتایج به دست آمده از تحقیقات انجام شده، ادامه داد: تحقیقات اولیه حاکی از این بود که مالک ساختمان مقداری غذای حیوانات قاچاق را تهیه و در این ساختمان  پنهان کرده است. درهمین راستا نیز نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضایی منعکس و مجوزهای لازم برای انجام عملیات انجام شد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در اجرای دستور قضایی به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: این افراد موفق شدند ضمن دستگیری مالک ساختمان اقدام به بازرسی از محل کنند که در جریان آن 19 هزار و پنج کیلوگرم غذای حیوانات قاچاق که فاقد هرگونه بارنامه و مدارک و مجوزهای قانونی و گمرکی بود، کشف و ضبط شد.

افشاری با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را 50 میلیارد ریال برآورد کردند؛ گفت: مالک ساختمان نیز دستگیر و با تکمیل تحقیقات و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 19 تن غذای قاچاق حیوانات خانگی از خانه ای در جنوب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 19 تن غذای قاچاق حیوانات خانگی از خانه ای در جنوب تهران"، کلیک کنید.