2 فوتی در برخورد تریلی و پراید در محور خواف به تایباد

2 فوتی در برخورد تریلی و پراید در محور خواف به تایباد

آفتاب نیوز :

حامد واسعی اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه تریلر در مسیر جاده خواف به تایباد به صورت رخ به رخ با یکدیگر برخورد کردند.

وی افزود: ساعت 21 و 42 دقیقه چهارشنبه 19 اردیبهشت مبنی بر برخورد رخ به رخ تریلی با خودرو پراید واقع در کیلومتر 18 محور خواف _ تایباد در نزدیکی روستای برآباد در تماس تلفنی، به مرکز EOC هلال احمر خراسان رضوی گزارش شد.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف افزود: بلافاصله پس از دریافت گزارش، تیم عملیاتی (آمبولانس و خودرو نجات) مستقر در پایگاه امداد و نجات سه راهی نشتیفان به محل حادثه اعزام شدند.

وی اعلام کرد: نجاتگران هلال احمر پس از انجام عملیات رهاسازی دو جان باخته که از سرنشینان خودروی پراید بودند، پیکر های آن ها را تحویل عوامل مربوطه دادند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 فوتی در برخورد تریلی و پراید در محور خواف به تایباد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 فوتی در برخورد تریلی و پراید در محور خواف به تایباد"، کلیک کنید.