500 ساختمان ناایمن و پرخطر در مازندران شناسایی شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

500 ساختمان ناایمن و پرخطر در مازندران شناسایی شد - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تفریحبار، احمد توکلی شامگاه سه شنبه در کارگروه استانی پایش ایمنی ساختمان های نا ایمن با تسلیت شهادت شهدای خدمت به ویژه رییس جمهور، اظهار کرد: با توجه به تاکیدات قبلی برای اقدام لازم برای رفع خطر ساختمان های نا ایمن، این موضوع با سرعت و به درستی انجام نشد و ضرورت دارد تا شهرداران به عنوان متولی نگهداشت شهر، این موضوع را جدی بگیرند.

وی با بیان اینکه مدیرانی که در این ارتباط کوتاهی کنند به دلیل ترک فعل به هیات تخلفات ارسال می شود، یادآورشد: پیاده روهایی که زیر ساختمان های نا ایمن قرار دارد با الویت داربست بندی و ایمن سازی موقت برای جلوگیری از آوار شدن انجام پذیرد و در ادامه تکلیف آنها مشخص شوند.

توکلی از شناسایی سازه های ناایمن و حتی مناطقی که برای مردم ایمنی ندارند، خبر داد و تصریح کرد: ایمن سازی پل های عابر پیاده با عمر بالا و تابلو و بیلبوردهای در حاشیه جاده های بین شهری و درون شهری نیز بررسی و ایمن سازی شوند.

وی الویت کارگروه را شناسایی ساختمان های نا ایمن و رفع مشکل آنها اعلام کرد و خاطرنشان کرد: بر شناسایی ساختمان های نا ایمن و تکمیل چک لیست های پایش تاکید داریم و برای ایمن سازی ساختمان های دولتی نا ایمن، امسال اعتبارات اختصاص می یابد.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه حدود 500 ساختمان اداری، آموزشی، تجاری و مسکونی نا ایمن در مازندران شناسایی و ثبت شده است، گفت: بازدید از ساختمان های دارای چک لیست توسط تیم فنی کمیته پایش انجام خواهد پذیرفت تا تمامی واحدهای نا ایمنی شناسایی و برای رفع خطر اقدام شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "500 ساختمان ناایمن و پرخطر در مازندران شناسایی شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "500 ساختمان ناایمن و پرخطر در مازندران شناسایی شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.